ATRAKCJE

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU WODNEGO I MOTOROWODNEGO

        Miłośników sportów wodnych i aktywnego wypoczynku na wodzie czeka u nas mnóstwo atrakcji. Dzięki wypożyczalni sprzętu wodno-sportowego nasi Goście mogą wynająć kajak, rowerek wodny oraz deski SUP. Dostępna jest również łódź wiosłowa oraz jacht żaglowy bez uprawnień typu Omega. Motorowodniaków ucieszy możliwość wypożyczenia skutera wodnego, zaś osobom chcącym spróbować swoich sił za sterem łodzi motorowej proponujemy czarter spacerowego jachtu QUICKSILVER 470 (bez uprawnień). Dostępne na godziny lub cały dzień.

ROWELOVE – PRZEMIERZAJ MAZURY JEDNOŚLADEM

        Otoczenie mazurskich lasów, jezior i łąk tworzy prawdziwy raj wielbicielom rowerowych wycieczek. One właśnie dają możliwość nieśpiesznego podziwiania uroków przyrody oraz delektowania się zapachem świeżego powietrza. To wszystko, w połączeniu z aktywnością fizyczną, pozwala uwolnić hormony szczęścia, zrelaksować się, oczyścić umysł a przy okazji zadbać o sylwetkę. W Krainie Wielkich Jezior jest mnóstwo szlaków rowerowych. Wiodą one krętymi szosami pośród jezior i łąk, ścieżkami rowerowymi i leśnymi duktami. Naszym Gościom proponujemy jedną z kilku tras rowerowych – ODKRYJ MAZURY JEDNOŚLADEM  Rower turystyczny można wypożyczyć w recepcji hotelowej. Na terenie obiektu znajduje się miejsce również na prywatne dwukołowce naszych Gości.

 

AKTYWNY WYPOCZYNEK POD CHMURKĄ

        Malownicze położenie Portu Bogaczewo, w otoczeniu lasów i jezior mazurskich sprzyja wszelkiej aktywności na świeżym powietrzu: od porannej yogi w plenerze, poprzez spacery po lesie, po siłownię zewnętrzną, znajdującą się w bliskim sąsiedztwie naszej przystani. Istnieje możliwość wypożyczenia kijków do nordic walking, które pomogą w zadbaniu o kondycję całego ciała.

WSPÓLNA ZABAWA TO WAŻNA SPRAWA

        Nic tak nie integruje jak wspólne gry lub potyczki sportowe z przyjaciółmi i rodziną, a odrobina rywalizacji „podkręca” dobrą zabawę. Przy sprzyjającej pogodzie polecamy boisko do gry w piłkę nożną, które stanowi także świetny teren do innych zabaw ruchowych. Niezależnie od pogody zachęcamy do korzystania z gier stołowych, takich jak bilard oraz stół do piłkarzyków. W naszej recepcji znajduje się także szeroki wybór gier planszowych, nie tylko dla dzieci 

ATRAKCJE DLA DZIECI

         Dbamy o naszych najmłodszych Gości. Z myślą o nich przygotowaliśmy salę zabaw, w której małych miłośników przygód czekają bezpieczne zabawki, gry oraz – niezastąpione w rozwoju wyobraźni – książki. W restauracji hotelowej oprócz dziecięcej karty menu ze specjalnymi propozycjami szefa kuchni, znajduje się kącik malucha, umilający czas oczekiwania na posiłek. Małych miłośników zabawy na otwartym terenie czeka zewnętrzny plac zabaw i kąpielisko z wydzieloną strefą dla dzieci.

KONCERTY, EVENTY, IMPREZY KULINARNE

Otwarte wydarzenia to źródło zabawy a zabawa to nasz żywioł! Dlatego, kiedy tylko jest to możliwe, organizujemy liczne koncerty, pikniki, imprezy kulinarne w formie live cooking lub kolacji degustacyjnej, rejsy statkiem, biesiady grillowe czy też wieczorne ogniska integracyjne. Ponadto we wszystkich ofertach specjalnych odnaleźć można tematyczne atrakcje dla dzieci, dorosłych oraz całych rodzin. Pomagamy tworzyć cudowne wspomnienia