Deluxe

Deluxe

Pokoje Deluxe to gwarancja wypoczynku na wysokim poziomie

od 250 zł/doba

Zarezerwuj

Pokoje Deluxe to gwarancja wypoczynku na wysokim poziomie. Nowoczesne wnętrze wyposażone w łóżka o wym. 90*200, ręczniki, szafę, bagażnik z wieszakiem, biurko, tv. W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem, chłodziarka i klimakonwektor. Do dyspozycji gości także bezpłatny Internet

 

Przyjazd: od 15:00

Wyjazd: do 11:00

Polityka względem dzieci

Dzieci w wieku do 4 lat nocują bezpłatnie w pokoju z osobą dorosłą (maksymalnie 1 dziecko, za każde kolejne dziecko obowiązują już dodatkowe opłaty wg cennika) Recepcja hotelu może poprosić o dokument potwierdzające wiek dziecka.

Polityka względem zwierząt

Zwierzęta są akceptowane. Opłata za pobyt pupila to 80 zł/doba

Parking – informacje

Parking bezpłatny dla Gości, którzy dokonali rezerwacji poprzez hotelową stronę internetową, telefonicznie lub mailowo. Opłata za parking dla pozostałych gości -20 zł/doba

Warunki anulacji

Do zagwarantowania rezerwacji wymagana jest wpłata z góry 30% wartości rezerwacji. W przypadku anulacji rezerwacji do 10 dni przed przyjazdem wpłaconą przedpłatę, po wcześniejszym uzgodnieniu z recepcją, można wykorzystać w formie vouchera w ciągu roku od dnia anulacji. W przypadku anulowania rezerwacji poniżej 10 dni przed przyjazdem lub nie pojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu obiekt obciąży gościa kwotą pobranej przedpłaty. Skrócenie pobytu jest traktowane jak rezygnacja po terminie anulacji, a zatem wiąże się z uregulowaniem rachunku za cały deklarowany czas pobytu.

Zobacz inne
Pokoje Deluxe to gwarancja wypoczynku na wysokim poziomie
od 250 zł/doba
Apartamenty zostały stworzone z myślą o komfortowym wypoczynku rodzin z dziećmi oraz osób ceniących przestronne wnętrza.
od 250 zł/doba