Poznaj nas

Port Bogaczewo – przystań na dłużej

Port Bogaczewo znajduje się w samym sercu Mazur, przy kameralnej przystani nad jeziorem Bocznym. Położenie przy głównym szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, stwarza warunki do aktywnego wypoczynku nad wodą. Pasjonaci pieszych i rowerowych wycieczek, żeglarstwa oraz innych sportów wodnych, znajdą tu przestrzeń dla swoich pasji. Bliskie sąsiedztwo Giżycka i Mikołajek – letnich stolic Polski – pozwoli uczestniczyć w ciekawych imprezach kulturalnych.  Tym, co Goście doceniają najbardziej, jest malownicze piękno okolicznej przyrody, które tworzy warunki do wyjątkowego, beztroskiego relaksu.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą pasjonatów, których połączyło niezwykłe, położone w sercu Mazur miejsce i wspólne cele. Tak, jak nasi goście, uwielbiamy mazurskie pejzaże, wyśmienitą kuchnię obfitującą w lokalne smaki i rodzinną atmosferę. Dlatego dbamy o to, aby każdy mógł poczuć, że jest u siebie, niezależnie od tego, jak daleko jest jego dom.

Nasza misja

Naszą misją jest stworzenie komfortowej przestrzeni do indywidualnego i rodzinnego wypoczynku, spotkań firmowych oraz organizacji najważniejszych uroczystości w życiu. Chcemy oferować najwyższą jakość, za każdym razem. Bez względu na to, czy chcesz delektować się filiżanką porannej kawy przyprawionej mazurskim widokiem, spędzić aktywnie czas, zintegrować się z zespołem, czy przeżyć swoje bajeczne wesele – pomożemy Ci tworzyć piękne wspomnienia!