Restauracja

Nad brzegiem jeziora

Nowoczesna, przestronna i malowniczo położona restauracja, sprawdzi się na każdą okazję. To idealne miejsce na spotkanie rodzinne, firmowe, czy też romantyczną kolację we dwoje.

Nasze dania tworzymy w oparciu o świeże produkty, pochodzące od lokalnych dostawców, również z ekologicznych gospodarstw

Oczekiwanie na danie umila gościom niesamowity widok jaki roztacza się z okien restauracji. To właśnie mazurska przystań i otoczone lasem jezioro, tworzą niepowtarzalny klimat tego miejsca.

SPRAWDŹ MENU RESTAURACJI

Altana z widokiem na port

Restauracja Port Bogaczewo to również doskonałe miejsce na zorganizowanie ważnej uroczystości rodzinnej, jak wesele, przyjęcie z okazji chrzcin, komunii, urodziny, czy też biznesowej (bankiety, imprezy integracyjne, konferencje). Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, umożliwiającym podzielenie sali na kilka mniejszych, restauracja znajduje zastosowanie zarówno przy kameralnych spotkaniach, jak i tych, liczących większą ilość gości (do 180 osób). Niezależnie od charakteru Państwa uroczystości, nasz zespół zadba o każdy, nawet najmniejszy szczegół, aby była ona wyjątkowa i na długo pozostała w pamięci gości.

Imprezy okolicznościowe