Wesele na Mazurach

Wesele na Mazurach

Wyjątkowe chwile wymagają wyjątkowej oprawy.

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej pary. Właśnie dlatego wybór odpowiedniego miejsca jest tak istotny. Naszym priorytetem jest, aby każda uroczystość była wyjątkowa i niezapomniana zarówno dla Państwa Młodych, jak i zaproszonych gości.

Jeśli marzysz o bajecznym weselu w pięknym miejscu z wyśmienitą kuchnią, to podpowiadamy- jesteśmy w samym sercu Mazur.

Dlaczego warto nam zaufać?

Organizacja wesel to nasza pasja! Cieszymy się, że możemy współtworzyć z Wami te niezwykłe wydarzenia, jakimi są zaślubiny w plenerze, przyjęcie weselne, czy poprawiny.

Eleganckie wnętrze naszej nowoczesnej, klimatyzowanej restauracji, stanowi piękne tło dla całej uroczystości weselnej. Z okien restauracji roztacza się wyjątkowy widok na przystań żeglarską i otoczone lasem jezioro. Uroczyste nakrycia, wykwintne menu, które oczaruje wszystkich gości, blask świec – to elementy, podkreślające magię tych niezapomnianych chwil.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, wielkość sali dostosowujemy do ilości gości (od 20 do 160 osób), co zapewnia maksymalny komfort i odpowiednią atmosferę.

Istnieje możliwość dodatkowego zamówienia:

  • Open baru dla gości
  • Zabawy i animacji dla dzieci lub Kinder party
  • Wiejskiego stołu z własnymi wyrobami
  • Pokaz fajerwerków
  • Dodatkowej dekoracji sali
  • Pieczenia sękacza na żywo w dniu poprawin
  • Poprawiny w formie plenerowej, sali restauracyjnej czy podczas rejsu statkiem
  • Noclegów dla gości weselnych w atrakcyjnych cenach

Z dbałością o każdy detal

Znajdująca się nad samym jeziorem drewniana altana idealnie sprawdzi się na ceremonię zaślubin w plenerze, zaś duża, zadaszona i osłonięta od wiatru wiata grillowa na poprawiny. One także dają gościom chwile wytchnienia na świeżym powietrzu.

Dbamy o to, aby każdy element uroczystości współgrał ze sobą a goście weselni czuli się wyjątkowo. Specjalnie opracowane przez Szefa kuchni menu z pewnością mile zaskoczy Państwa Młodych oraz ich gości. Do dyspozycji gości oddajemy także komfortowe pokoje o podwyższonym standardzie (do 150 miejsc noclegowych).

POBIERZ AKTUALNĄ OFERTĘ WESELNĄ

Wspaniale jest pomagać Wam spełniać marzenia!

To właśnie uśmiech i zadowolenie nowożeńców oraz gości weselnych, dają nam największą satysfakcję!

Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania – nasz zespół jest do Państwa dyspozycji pod nr 724 116 444 lub recepcja@portbogaczewo.pl

Zapraszamy na kawę i ciasto w celu omówienia szczegółów

 

Porozmawiajmy o szczegółach